اخبار و مطالب شنا

ملی‌پوشان شنای ایران به بوداپست رسیدند

مدیریت سایت 0 204 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم‌ ملی شنای ایران پس از ماه‌ها تمرین مستمر در ایران و یک اردوی یک ماهه در شهر دبرسن مجارستان، صبح امروز (دوشنبه) برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک وارد بوداپست شد.

جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد زیر نظر خشایار حضرتی در کمپ تمرینی دبرسن (دومین شهر پرجمعیت مجارستان) حضور داشتند. عباسعلی کشتکار سرمربی تیم ملی هم در بوداپست به ملی پوشان اضافه شد تا کاروان شنای ایران با ترکیب کامل برای کاهش رکوردهای ملی و حضور در المپیک ریو تلاش کند.

شناگران ایران طبق برنامه قبلی پس از استراحتى کوتاه، فردا تمرینات خود را از سر میگیرند تا با آمادگی کامل مسابقات را آغاز کنند.

رقابت های انتخابی از ۲۹ ژوئن تا دوم جولای ۲۰۱۶ ( ۹ تا ۱۲ تیر ۱۳۹۵) برگزار می‌شود و ملی‌پوشان مسیر طولانی خود را برای ورود به المپیک به سرانجام می‌رسانند.

گزارش تصویری- نخستین هم‌اندیشی مدرسان شنا در سال ۱۳۹۵

مدیریت سایت 0 278 رتبه مطلب: بدون رتبه

نخستین دوره هم اندیشی مدرسان شنا در سال ۱۳۹۵ در روز های شنبه و سه شنبه (۱۱ و ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵) در محل سالن جلسات دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی واقع در خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده برگزار خواهد شد. تدریس در دوره های عملی مربیگری شنا در سال ۱۳۹۵ منوط به گذراندن این دوره است.

مدرسان گرامی برای شرکت در این دوره به دو گروه تقسیم شدند. گروه نخست روز شنبه و گروه دوم روز سه شنبه در محل دوره حضور می یابند.

RSS
12